1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Alföldi porcelán tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal d: 19 cm + Kahla német porcelán tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 19,5 cm