cca 1850 Jelzés nélkül: Reneszánsz férfi portré. Olaj, karton, keretbe... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/331/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500001/cca-1850-Jelzes-nelkul-Reneszansz-ferfi-portre-Olaj-karton-keretben-56C39744-cm~II1814139
1814139
10261
331
34000
Rufpreis:
34 000 HUF 91,89 EUR , 100,00 USD
Beschreibung: cca 1850 Jelzés nélkül: Reneszánsz férfi portré. Olaj, karton, keretben, 56×44 cm
: vörös_iván