Sánta jelzéssel: Budapest (Budai vár). Rézkarc, papír, jelzett, 10×14,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/331/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500001/Santa-jelzessel-Budapest-Budai-var-Rezkarc-papir-jelzett-10C39714-5-cm~II1848541
1848541
10167
331
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: Sánta jelzéssel: Budapest (Budai vár). Rézkarc, papír, jelzett, 10×14,5 cm
: adamek_réka