Munkácsy Mihály (1844-1900): Konyhában. Munkácsy egyetlen rézkarcának... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/331/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500001/Munkacsy-Mihaly-1844-1900-Konyhaban-Munkacsy-egyetlen-rezkarcanak-eredeti-ducrol-keszu~II1833189
1833189
10139
331
14000
Beschreibung: Munkácsy Mihály (1844-1900): Konyhában. Munkácsy egyetlen rézkarcának eredeti dúcról készült lenyomata (rézkarc), papír, jelzett a karcon, 20×28 cm
: vörös_iván