Lacza Márta (1946- ): Tündének, ceruza, papír, jelzett (a paszpartu al... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/331/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500001/Lacza-Marta-1946-Tundenek-ceruza-papir-jelzett-a-paszpartu-alatt-paszpartuban-uvege~II1806850
1806850
10111
331
4800
Beschreibung: Lacza Márta (1946- ): Tündének, ceruza, papír, jelzett (a paszpartu alatt), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 22x32 cm.
: vörös_iván