Kenézy jelzéssel: Hódoló 1926. Olaj, vászon, antik keretben, 96×94 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/331/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kenezy-jelzessel-Hodolo-1926-Olaj-vaszon-antik-keretben-96C39794-cm~II1804266
1804266
10099
331
100000
Rufpreis:
100 000 HUF 270,27 EUR , 294,12 USD
Beschreibung: Kenézy jelzéssel: Hódoló 1926. Olaj, vászon, antik keretben, 96×94 cm
: vörös_iván