Henczné jelzéssel: Orgonás csendélet. Olaj, vászon, 70×90 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/331/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500001/Henczne-jelzessel-Orgonas-csendelet-Olaj-vaszon-70C39790-cm~II1847326
1847326
10072
331
Beschreibung: Henczné jelzéssel: Orgonás csendélet. Olaj, vászon, 70×90 cm
: vörös_iván