Benedek jelzéssel: Alvó kutyus. Olaj, karton, üvegezett keretben, 33×4... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/331/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500001/Benedek-jelzessel-Alvo-kutyus-Olaj-karton-uvegezett-keretben-33C39748-cm~II1845668
1845668
10020
331
Beschreibung: Benedek jelzéssel: Alvó kutyus. Olaj, karton, üvegezett keretben, 33×48 cm
: vörös_iván