Logarléc, eredeti tokjában,a logarléc megkímélt állapotban, a tok kopott, kissé sérült, h: 27 cm. +
Juszt László-Juszt Gyula: A logarléc használatának kis kézikönyve. Kezdők Részére. 32 p.