Malaga 1830, színes litográfia, kisebb szakadásokkal, üvegezett keretb... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/331/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Drucksachen~500029/Malaga-1830-szines-litografia-kisebb-szakadasokkal-uvegezett-keretben-15x20-cm~II1847841
1847841
12815
331
Printed Materials
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Malaga 1830, színes litográfia, kisebb szakadásokkal, üvegezett keretben, 15x20 cm
: vörös_iván