31022.
330. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
1 200 HUF
14
1988. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, dísztokban, mellette adományozói okirat és viselésre jogosító igazolvány T:1- a tok sérült