Bücher: Technik

Zahl der Lose: 23

Bereczky Emil: Kesztyűs szakmai ismeretek. I.-III. kötet. Bp.,1966-1967, Műszaki. Kiadói papírkötés.   Megjelent: az I. könyv: 800, a II. könyv: 520, a III. könyv: 720 példányban.
17269.

Rufpreis:
4 000 HUF
Dr. Dezsényi György-Dr. Emőd István-Dr. Finichiu Líviu: Belsőégésű motorok tervezése és vizsgálata. Bp.,1992, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
17270.

Rufpreis:
5 000 HUF
Owczarek, L. I. : A fűztermesztés és a kosárfonóipar. Bp., 1961. OMK. 158p.
17271.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Horvai József, Stáhl Endre: Reprodukciós fényképezés. Bp., 1961, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászonkötésben, intézményi bélyegzővel, jó állapotban.
17272.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Bánki Donát: Energia-átalakulások folyadékokban. Bevezetés a hydrogépek, kompresszorok, gőzturbinák és aeroplánok gépszerkezettanába. Bp., 1916, Franklin, XII+455 p. Átkötött félvászon-kötés, rossz állapotban, javított gerinccel, kopott borítóval, ceruzás jegyzetekkel.+ Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia és a fémek technológiája. II. kötet. A külső erők hatása a szilárd anyagok mechanikai tulajdonságaira. Bp.,1918, Kilián Frigyes Utóda. Kiadói egészvászon-kötés, rossz állapotban, sérült, hiányos gerinccel, sérült borítóval és lapokkal.
17273.

Rufpreis:
1 000 HUF
17274.

Rufpreis:
1 000 HUF
17275.

Rufpreis:
1 000 HUF
Képes diáklexikon. Technika. Bp.,1989, Minerva. Kiadói kartonált papírkötés.
17276.

Rufpreis:
800 HUF
17277.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
17278.

Rufpreis:
2 000 HUF
dr. gróf Hugonnay Kálmán: Gép- és fémipari zsebkönyv. Bp., 1938. ny.n. 417p. egészvászon kötésben, jó állapotban, sok reklámmal
17279.

Rufpreis:
2 400 HUF
Csíkvári Jákó: A közlekedési eszközök története I.- II. kötetek. Reprint kiadás. Bp., 1986, ÁKV. Kiadói, egészvászon-kötésben
17280.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF