17228.
330. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Heller Farkas: Közgazdaságtan. II. kötet. Közgazdasági politika. Bp.,1920, Németh József,(Rovó Aladár-ny.),500 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, laza fűzéssel.