15503.
330. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 600 HUF
Sven Hedin: A rejtelmes India felé. Sven Hedin utazása Perzsia sivatagjain keresztül I-II. Fordította és bevezetéssel ellátta Zigány Árpád. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Sok fényképpel, rajzzal illusztrált kiadvány. Kiadói dombornyomott, gazdagon díszített, egészvászon kötés, a borítója kopott, I. kötet gerince kissé sérült, javított, az I. kötet címlapján gyűrődéssel, folttal, az I. kötet hátsó szennylapja kijár, rajta kis sérüléssel.