Sten Bergman: A viharok hazájában. Természettudományos kutatóutazás a Kurili-szigeteken. Fordította: Dr. Cholnoky Béla. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.