15031.
330. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Köves Tibor: Genftől New Yorkig. Képszerk.: Dr. Klinkó Márk. Bp., 1960, Kossuth. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.