15602.
330. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Gerő László: Eger. Magyar Műemlékek. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban.