15638.
330. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Dr. Borai Ákos: A bonyhádi járás ipara. Iparföldrajzi tanulmány. Pécs, 1900, MTA Dunántúli Tudományos Intézete-Tolna Megyei Tanács VB., (Pécsi Szikra Nyomda-ny.) Kiadói kopottas félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 550 példányban.