15538.
330. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Budakeszi évszázadai a harmadik évezred kezdetéig. Szerk.: Kőrösiné dr. Merkl Hilda. Budakeszi, 2001, Budakeszi Önkormányzat. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kissé sérüléssel az elülső kötéstáblán.