17191.
330. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
Dr. Temesváry Rezső: A tejelválasztás és szoptatás élet- és kórtanának kézikönyve. Bp.,1901, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, VIII+876 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel, de belül jó állapotban.