John Gunther: Igazi U.S.A. Fordította: Dr. Barát Annie. Bp., é.n., Bárd Ferenc és Fia. Kiadói félvászonkötésben, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.