Dr. Marczali Henrik: Az ujkor története II. kötet. Képes világtörténelem. VII. kötet. Bp.,1886, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.