A magyar történelem képeskönyve. Összeállította Genthon István. Bevezetőt írta Gerevich Tibor. Bp., 1935, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, XXXVIII+216 p. Gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötésben.