Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 62

Rapaics Raymund: A magyarság virágai. A virágkultusz története. Bp.,1932, M. Kir. Természettudományi Társulat, VIII+423 p.+ 18 t. (4 színes.) Kiadói festett, illusztrált egészvászon kötésben
17094.

Rufpreis:
3 000 HUF
Rapaics Raymund: A magyar gyümölcs. Bp.,1940, Kir. M. Természettudományi Társulat, 350+2 p.+XXXIV t. (kettő színes.) Kiadói egészvászon-kötés, kopott gerinccel,de egyébként jó állapotban.
17095.

Rufpreis:
3 000 HUF
17096.

Rufpreis:
1 200 HUF
4 db kertészeti szakkönyv: Bálint György: Gyümölcskert; Jeszenszky Árpád: Oltás, szemzés, dugványozás; Franck: Öngyógyító kiskert; Bruns: 100 ötlet kertészeknek. Példányonként változó, jó állapotban.
17097.

Rufpreis:
800 HUF
F. Nagy Angéla: Különleges konyha. A Nők Lapjában megjelent receptek. 1988, Kossuth. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17098.

Rufpreis:
800 HUF
Walter Pedrotti-Paolo Pigozzi: Vegetáriánus konyha. Frisset, ízleteset kreatívan. Fordította: dr. Paál Zsuzsanna. Bp.,2008, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
17099.

Rufpreis:
800 HUF
17100.

Rufpreis:
1 600 HUF
17101.

Rufpreis:
2 000 HUF
17102.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vízvári Mariska szakácskönyve. Száz specialitás. Reprint kiadás. Bp, 1986, Közgazdasági és Jogi Kiadó. Kiadói illusztrált kartonált papírkötésben, javított gerinccel.
17103.

Rufpreis:
800 HUF
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Budapest, 1991, Minerva. Kiadói egészvászon kötésben. Reprint!
17104.

Rufpreis:
1 000 HUF
13
17105.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF