1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Szakács-Jávor-Szládik-Kassai: Diesel-motoros vasúti járművek. Szerk.: Vágyhegyi Károly. Vasúti Szakkönyvtár 21. Bp.,1962, Műszaki. Kiadói kopottas félvászon-kötés. Megjelent 2300 példányban.