17009.
330. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Magyar református templomok I-II. kötet. Szerk.: Dr. Kováts J. István. Bp., 1942, Athenaeum, 8+734 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.