Németh László: Lányaim. Bp.,(1943), Turul. Első kiadás. Kiadói félvász... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/330/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500019/Nemeth-Laszlo-Lanyaim-Bp-1943-Turul-Elso-kiadas-Kiadoi-felvaszon-kotes-kiadoi-s~II1830566
1830566
17466
330
Rufpreis:
16 000 HUF 43,24 EUR , 47,06 USD
Beschreibung: Németh László: Lányaim. Bp.,(1943), Turul. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült, viseltes papír védőborítóban. A szerző, Németh László dedikációjával.
: adamek_réka