Illés Endre: Halandók I-II. DEDIKÁLT! Bp., 1980, Magvető. Kiadói egész... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/330/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500019/Illes-Endre-Halandok-I-II-DEDIKALT-Bp-1980-Magveto-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-papir-~II1843083
1843083
17491
330
Beschreibung: Illés Endre: Halandók I-II. DEDIKÁLT! Bp., 1980, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
: tánczos_gábor