18625.
330. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Hegedüs Gyula: Komédia. Bp.,1914, Szerző. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a címlapon névbejegyzéssel, és bélyegzővel.