Bánffy Miklós: Megszámláltattál... I-II köt. Kolozsvár, é.n., Erdélyi... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/330/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500019/Banffy-Miklos-Megszamlaltattal-I-II-kot-Kolozsvar-en-Erdelyi-Szepmives-Ceh-Kiad~II1720509
1720509
18622
330
Rufpreis:
1 800 HUF 4,86 EUR , 5,29 USD
Beschreibung: Bánffy Miklós: Megszámláltattál... I-II köt. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, laza fűzéssel.
: tánczos_gábor