Herendi Eton mintás porcelán mély- és lapostányér (1-2 db), kézzel fes... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/330/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Porzellan~500007/Herendi-Eton-mintas-porcelan-mely-es-lapostanyer-1-2-db-kezzel-festett-jelzett-kopott-~II1842900
1842900
11096
330
Beschreibung: Herendi Eton mintás porcelán mély- és lapostányér (1-2 db), kézzel festett, jelzett, kopott, d: 24 cm
: vörös_iván