1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
1932 Hatschek és Farkas fotó-, optikai és rádiószaküzlet 70. képekkel illusztrált katalógusa. Bp.,1932, Athenaeum, 110+2 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott és sérült gerinccel.