Humoros német söröskorsó, fedéllel, jelzett, apró kopásokkal, m: 17 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/330/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Keramiken~500006/Humoros-nemet-soroskorso-fedellel-jelzett-apro-kopasokkal-m-17-cm~II1843476
1843476
11081
330
Art-ceramics
Beschreibung: Humoros német söröskorsó, fedéllel, jelzett, apró kopásokkal, m: 17 cm
: vörös_iván