10190. 330. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
16 000 HUF
0 HUF
Révész Imre (1859-1945): Ima étkezés előtt, színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 48,5×38,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván