Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 69

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1928. Ady Endre emlékének a Nyugat / Repülj hajóm..... Rajtad a holnap hőse Br emlékérem (65mm) T:1-,2 kis ph.
30410.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1928. "Ady Endre emlékének a 'Nyugat' / 'Repülj hajóm..... Rajtad a holnap hőse'" Br emlékérem (65mm) T:1-,2 kis ph.

Rufpreis:
8 000 HUF
Bogár Lívia (1957-) 1984. MÉE - Keszthelyi Csoport 15 éves / Dunántúli Éremgyűjtők X. Találkozója Keszthely jelzett Ag emlékérem (3,61g/0.800/16mm) T:1-  Adamo KE35
30411.

Bogár Lívia (1957-) 1984. "MÉE - Keszthelyi Csoport 15 éves / Dunántúli Éremgyűjtők X. Találkozója Keszthely" jelzett Ag emlékérem (3,61g/0.800/16mm) T:1- Adamo KE35

Rufpreis:
1 000 HUF
Bognár György (1944-) 1987. Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 / Magyar Mezőgazdasági Múzeum Baráti Körének Szécsényi Csoportja - Kőrösi Csoma Sándor Emlékmúzeum megnyitása Szécsény fém emlékérem (34,71g/0.840/42,5mm) T:1- patina
30412.

Bognár György (1944-) 1987. "Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 / Magyar Mezőgazdasági Múzeum Baráti Körének Szécsényi Csoportja - Kőrösi Csoma Sándor Emlékmúzeum megnyitása Szécsény" fém emlékérem (34,71g/0.840/42,5mm) T:1- patina

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
15
Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP
30413.

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP

Rufpreis:
1 000 HUF
Bognár György (1944-) 1996. II. János Pál pápa látogatása Pannonhalmán aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP ujjlenyomatos
30414.

Bognár György (1944-) 1996. "II. János Pál pápa látogatása Pannonhalmán" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP ujjlenyomatos

Rufpreis:
1 200 HUF
Búza Barna (1910-2010) 1975. Br plakett a Felszabadulás 30. évfordulójára, eredeti tokban (63x138mm) T:2
30415.

Búza Barna (1910-2010) 1975. Br plakett a "Felszabadulás 30. évfordulójára", eredeti tokban (63x138mm) T:2

Rufpreis:
2 000 HUF
Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára Br emlékérem. XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA (53,91g/51mm) T:2 ph. / Hungary 1865. 40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (53,91g/51mm) C:XF edge error
30416.

Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" Br emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA" (53,91g/51mm) T:2 ph. / Hungary 1865. "40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences" Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (53,91g/51mm) C:XF edge error

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Csúcs Viktória (1934-1993) 1972. München Olimpia aranyozott fém emlékérem (32mm) T:1-
30417.

Csúcs Viktória (1934-1993) 1972. "München Olimpia" aranyozott fém emlékérem (32mm) T:1-

Rufpreis:
1 000 HUF
30418.

Rufpreis:
2 400 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1986. 30. Nemzetközi Barátság Maraton Szeged Br emlékérem (60mm) T:2
30419.

Fritz Mihály (1947-) 1986. "30. Nemzetközi Barátság Maraton Szeged" Br emlékérem (60mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1990. Mátyás Király 1458-1490 / Mátyás halotti pajzsa - 1990. MÉE Alba Regia Ag emlékérem (36,1g/0.835/42mm) T:1- (eredetileg PP)
30420.

Fritz Mihály (1947-) 1990. "Mátyás Király 1458-1490 / Mátyás halotti pajzsa - 1990. MÉE Alba Regia" Ag emlékérem (36,1g/0.835/42mm) T:1- (eredetileg PP)

Rufpreis:
4 000 HUF
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. Koronázási jelvények Ag emlékérem plasztiktokban tanúsítvánnyal (27g/0.925/42.5mm) T:1 (eredetileg PP)
30421.

Fülöp Zoltán (1951-) 1978. "Koronázási jelvények" Ag emlékérem plasztiktokban tanúsítvánnyal (27g/0.925/42.5mm) T:1 (eredetileg PP)

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF