Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 73

Az egyszerű és kettős könyvvitel tankönyve. Kereskedők és iparosok számára, úgyszintén a gyakorlati pályára készülők öntanulására és iskolai használatra. I. rész. Teljesen átdolgozta: Novák Sándor. Bp.,1885, Franklin-Társulat. Második kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés, Mentsik-kötés, intézményi bélyegzővel.
17032.

Rufpreis:
1 600 HUF
13
17033.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes latin témájú könyvtétel, 3 db:  Magyar-latin szótár. A középiskolák számára. Szerk.: Burián János. Bp.,1906,Franklin. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, javított gerinccel.  2 db Atkinson H. W. - Pearce J. W. E.: Kis latin nyelvkönyv. A II. kiadást átdolgozta: Geréb József és Wirth Gyula. Bp.,1913, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított, kissé sérült gerinccel, egy-két ceruzás bejelöléssel és Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, és javított, kissé sérült gerinccel, javított lapokkal és kötéssel, hiányos, hiányzó illusztrációkkal és lapokkal (20-31. p., V. t.,), egy-két foltos lappal, bejelölésekkel.
17034.

Rufpreis:
1 200 HUF
Nietzsche Frigyes: Im-igyen szóla Zarathustra. Bp., 1908, Grill. Kicsit laza, részben javított, sérült félvászon kötésben.
17035.

Rufpreis:
2 000 HUF
Abraham, Rudolf: A modern szocializmus elmélete. Bp., 1945, Népszava. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17036.

Rufpreis:
1 600 HUF
17037.

Rufpreis:
1 600 HUF
Leroy-Beaulieu P.: Pénzügytan I. kötet. Fordította: Láng Lajos. Bp.,1879, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,Hirháger-kötés, márványozott lapélekkel, kissé fakó gerinccel, kissé foltos elülső szennylappal, előzéklappal és címlappal, névbejegyzéssel.
17038.

Rufpreis:
1 200 HUF
17039.

Rufpreis:
800 HUF
17040.

Rufpreis:
800 HUF
17041.

Rufpreis:
1 200 HUF
17042.

Rufpreis:
2 000 HUF
Báró Dr. Krafft-Ebing R.: Psychopathia Sexualis különös tekintettel a rendellenes nemi érzésre. Fordította: Dr. S.K.M. Budapest, 1908, Kostyál Jenő. II. javított kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kissé laza fűzéssel
17043.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF