15648.
329. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Róheim Géza: A csurunga népe. Budapest, (1932), Leblang Könyvkiadóvállakat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, ex libris-szel.