15673.
329. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Königgsegg Lajos: Szoliman Ben-Darja. Az afrikai magyar gyarmat regénye. Magyar Írások. Bp., 1926, Pantheon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.