16966.
329. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
E. Mecsnikov: Az emberi természet. Bp., 1913, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.