16964.
329. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Ballagi Károly-Király Pál: Egyetemes földrajz tekintettel az országok természeti, politikai és társadalmi, ipari, kereskedelmi, közlekedési és közművelődési viszonyaira. III. kötet. Szótárszerű tárgymutatóval ellátva. Bp.,1878, Athenaeum, 4+616 p. Átkötött félvászon-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.