Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 198

Lovag Zsuzsa: Az Esztergom-Prímás szigeti apácakolostor feltárása. Bp., 2014 Magyar Nemzeti Múzeum. Opuscula Hungarica.
15785.

Rufpreis:
1 000 HUF
15786.

Rufpreis:
800 HUF
15787.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Dr. Platz Bonifác: A paläolith-ember. Értekezések a társadalmi tudományok köréből XIV. kötet. 9. szám. Bp.,1914, MTA, 72 p. Modern fűzésű-kötésben, az eredeti papírborítókat is bekötötték, jó állapotban.
15788.

Rufpreis:
800 HUF
15789.

Rufpreis:
3 000 HUF
15790.

Rufpreis:
2 000 HUF
Joszif Visszarionovics Sztálin. rövid életrajz. Bp., 1949, Szikra. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15791.

Rufpreis:
1 200 HUF
Csizmadia Sándor: A nagy magyar parasztforradalom. Dósa György. Világosság-könyvtár 1. szám. Bp.,1914, Népszava. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, sérült gerinccel, részben szétvált kötéssel.
15792.

Rufpreis:
800 HUF
A Magyar Demokrata Fórum programja. 1989. október. Szerk.: Kulin Ferenc. Bp.,1989, Zeneműnyomda-ny. Kiadói papírkötés.
15793.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kanyar József: Honismeret és nemzettudat. Bp., 2000, Püski Kiadó. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, piszkos.
15794.

Rufpreis:
1 000 HUF
[Hunyady Sándor]: A Vígszínház negyven éve. [Bp., 1936,Athenaeum-ny.], 68 p. Átkötött papírkötésben.
15795.

Rufpreis:
1 000 HUF
Escott, T.H.S.: A mai Anglia I-III. kötet. Bp., 1905, Magyar Tudományos Akadémia. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban.
15796.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF