Cox György: Görög regék. Angolból fordÃtotta és bevezetéssel ellátta K... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/329/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~1000004/Cox-Gyorgy-Gorog-regek-Angolbol-forditotta-es-bevezetessel-ellatta-Komaromy-Lajos-Bp-~II1832637
1832637
15833
329
Books: History
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: Cox György: Görög regék. Angolból fordÃtotta és bevezetéssel ellátta Komáromy Lajos. Bp., é.n., Franklin. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott, kissé sérült gerinccel.
: vörös_iván