18512.
329. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Vázsonyi Vilmos beszédei és Ãrásai II. kötet: A beszédeket, Ãrásokat összegyűjtötte és korrajzi bevezetésekkel, kÃsérÅ‘ jegyzetekkel ellátva, sajtó alá rendezte: Dr. CsergÅ‘ Hugó és Balassa József. Bp., 1927, Országos Vázsonyi-Emlékbizottság. Kiadói kissé kopottas aranyozott félbÅ‘r kötés. Jó állapotban.