Tolnai Világlexikon. IV. kötet. Bp.,1914, Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, fém plakettel, pici kopásnyomokat, pici foltot leszámítva jó állapotban.