17434.
329. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Petőfi Sándor: A hóhér kötele. Bp.,1891, Ráth Mór. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, ex libris-szel. Jelzés nélkül: Haraszti Sándor könyve. Cserkész témájú szecessziós ex libris, klisé, papír, 8x4 cm.