18714.
329. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Marltitt E.: Gizella grófnő. Fordította Kárpáti János. Bp., 1896, Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötésben, Wolfner J. -kötésben, kopottas borítóval, az elülső kötéstáblán a vászon egy kis részen hullámos.