Göre Gábor (Gárdonyi Géza): Veszödelmek Bp., 1925, Globus. Mühlbeck K... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/329/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000018/Gore-Gabor-Gardonyi-Geza-Veszodelmek-Bp-1925-Globus-Muhlbeck-Karoly-szovegkozti-ill~II1746553
1746553
18543
329
2200
Rufpreis:
2 200 HUF 5,95 EUR , 6,47 USD
Beschreibung: Göre Gábor (Gárdonyi Géza): Veszödelmek Bp., 1925, Globus. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben
: vörös_iván