11009. 329. Gelaufene Fernauktion Stich
8 000 HUF
0 HUF
Maurer Dóra (1937-): Görög tengerpart, papír, színezett rézkarc, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 33,5x27 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor