Szász Endre által tervezett Hollóházi porcelán csésze és alj, kézzel f... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/329/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Porzellan~500007/Szasz-Endre-altal-tervezett-Hollohazi-porcelan-csesze-es-alj-kezzel-festett-jelzett-sza~II1838690
1838690
11206
329
Beschreibung: Szász Endre által tervezett Hollóházi porcelán csésze és alj, kézzel festett, jelzett , számozott, kopott
: vörös_iván