6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Pávás kiöntő és cukortartó, kézzel festett, gazdagon díszített mintákkal, jelzés nélkül, hibátlan, kopott az aranyozás, m:25 cm, m:16 cm / Antique porcelain sugarbox and spout, perfect condition